Filtruj

Praca Firma Ogolnobudowlana

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pracownik fizyczny wykaszanie kosa sthil

PIOTRPIOTR
Tomaszów Lubelski

Firma Praktibud Adam Gwizdała zatrudnimy pracowników fizycznych do prac ogólnobudowlanych: czyszczenie malowanie konstrukcji drewnianych sianie trawy prace porządkowe wykaszanie terenów zielonych (obsługa kosy spalinowej sthil) wymagane doświadczenie...

20.05.202420.05.2024
od 3500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Konserwator Złota Rączka

SOJECCY NIERUCHOMOŚCISOJECCY NIERUCHOMOŚCI
Gdańsk

Opis stanowiska: Wykonywanie drobnych prac naprawczych w/przy nieruchomości budynkowej. Wykonywanie prac przy utrzymaniu ogrodu. Odpowiedzialność za stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia. Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.Wymagania: Wykształcenie minimum zas...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ogólnobudowlany

FABIANFABIAN
Ostróda

Firma budowlana zatrudni pracowników ogólnobudowlanych. Praca w miejscowości Górka/k. Ostródy Oferujemy ATRAKCYJNE wynagrodzenie! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, bądź kontakt telefoniczny pod numer 504* 112 *220...

07.05.202407.05.2024