Filtruj

Praca Firma Przewozowa - Gostyń

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

ELITE FOOD SP. Z O.O.ELITE FOOD SP. Z O.O.
Gostyń

Zakres obowiązków: - przewożenie towarów między magazynami, - przygotowanie towarów do wysyłki, - załadunek i rozładunek towarów, - utrzymywanie porządku oraz bezpieczeństwa na obszarze magazynu, - współpraca z innymi działami firmy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Obs...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kierowca kat C + E

EFTRANSPORT ANNA KALINOWSKAEFTRANSPORT ANNA KALINOWSKA
Kłoda

Firma Euro Finannce zatrudni kierowców do stałych wahadeł Poszukujemy kierowców C+E, zapewniamy ATRAKCYJNE ZAROBKI w stabilnej firmie !! Opis stanowiska: Praca polegająca na dostarczaniu towarów między dwoma centrami logistycznymi na stałej trasie - chłodnia! Praca również dla kobiet! • Praca ki...

od 5500 zł

PRACA !!! Kierowca międzynarodowy kat.B !!!

MACIEJMACIEJ
Śrem

PRACA DLA KIEROWCY MIĘDZYNARODOWEGO KAT. B Firma BAJTRANS istniejąca od 10lat i specjalizująca się w transporcie drogowym rzeczy poszukuję pracownika na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym. Zakres zadań: przewóz towarów autem dostawczym do 3,5t w transporcie międzynarodowym i krajow...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł