Filtruj

Praca Firma Transportow - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

praca sezonowa od zaraz

nowa oferta
JOANNAJOANNA
Gliwice

Firma Budman jest rodzinną firmą z długoletniątradycją i doświadczeniem, powstałą w 1989 roku w Gliwicach. W trosce o dobro klientów oferta firmy jest nieustannie poszerzana, zapewniając klientom komfort podczas zakupów odpowiednich wyrobów oraz wykonywania kolejnych etapów inwestycji. Obecne do s...

13.06.202413.06.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator Linii Produkcyjnej NGK - praca na okres wakacyjny!

Gliwice

Zadania : Obsługa maszyn Praca na linii produkcyjnej Wymagania : Gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy – 12h Doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie będzie dodatkowym atutem! Mile widziane wykształcenie minimum zawodowe Oferta : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczas...

07.06.202407.06.2024

Operator wózka widłowego

Zabrze

Praca na terenie Gliwic – Szałsza Zadania: Dokonywanie przyjęć materiałów i surowców Rozładunek oraz załadunek i odpowiednie składowanie przyjętego materiału w wyznaczonym miejscu Praca ze skanerem Sprawdzanie i uzupełnianie stanów magazynowych Dbanie o porządek w miejscu pracy Prowadzenie inwentary...

12.06.202412.06.2024