Filtruj

Praca Firmie Przez - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

FIRMA RESTA STANISŁAW BIELECFIRMA RESTA STANISŁAW BIELEC
Zamość

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, przyjmowanie towaru, sprzedaż obuwia. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - obsługa kasy fiskalnej umiejętność - komunikatywność Mile widziane doświadczenie zawodowe....

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Piekarz/Pracownik produkcyjny

MAGDAMAGDA
Zamość

Praca w pełni zautomatyzowanej piekarni w Zamościu, na stanowisku pracownik produkcyjnym/piekarz. Mile widziana osoba z doświadczeniem produkcyjnym. Wszelkich informacji udzielamy w siedzibie firmy, (po wcześniejszym umówieniu spotkania). Nie prowadzimy rekrutacji telefonicznej, nie rozpatrujemy CV ...

01.05.202401.05.2024
od 6500 zł

Praca Zdalna | Agent Ubezpieczeniowy w TUnŻ Warta S.A.

DYREKTOR ODDZIAŁUDYREKTOR ODDZIAŁU
Zamość

OPIS Pracuj zdalnie jako Agent Ubezpieczeniowy w TUnŻ Warta S.A i kreuj swój sukces razem z nami ! O Firmie: Stawiamy na innowacje od 100 lat! Dołącz do Warty, jednej z największych i najbardziej renomowanych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Dołącz do nas i kreuj sukces razem z Wartą. Nasze Wart...

29.03.202429.03.2024
od 4300 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie