Filtruj

Praca Firmy Spedycyjne - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Transportmanager (m/w/d)

nowa oferta
SPEDINATION GMBHSPEDINATION GMBH
Kraków

Dane podstawowe Poszukujemy Spedination to prawdopodobnie najmodniejsza firma spedycyjna w kraju. Ponadprzeciętny poziom cyfryzacji firmy pozwala nam pracować w sposób bardziej nowoczesny niż jakakolwiek inna firma spedycyjna. Ponieważ jesteśmy na ścieżce silnego wzrostu, poszukujemy obecnie nowych,...

19.06.202419.06.2024

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży TSL

nowa oferta
MAGDALENAMAGDALENA
Kraków

Firma spedycyjna poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w branży TSL. Potrafisz działać pod presją czasu i lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w pracy z klientem? Ta praca szuka właśnie Ciebie! Kim jesteśmy? Synertis jest prężnie działającą firmą transportowo-spedycyjną z ugru...

18.06.202418.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. produkcji i logistyki

nowa oferta
MIPROMET SP. Z O.O.MIPROMET SP. Z O.O.
Masłomiąca

Opis stanowiska: Szukamy osoby odpowiedzialnej, zorganizowanej i zorientowanej na szczegóły do zespołu ds. produkcji i logistyki w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za: Obsługę systemu ERP: Otwieranie i zamykanie zleceń produkcyjnych w systemie E...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0382 s