Filtruj

Praca Fitness Center

1-2 z 2 ofert pracy

RECEPCJONISTA

TOMASZ PLEWA NIERUCHOMOŚCI; ATKLUB FITNESS & BEAUTY, CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO I FIZJOTERAPII, AT AMATORSKI KLUB SPORTOWYTOMASZ PLEWA NIERUCHOMOŚCI; ATKLUB FITNESS & BEAUTY, CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO I FIZJOTERAPII, AT AMATORSKI KLUB SPORTOWY
Kraków

Zakres obowiązków: obsługa klientów klubu/prace biurowe *godziny pracy wg. grafiku dwie zmiany (rano lub wieczorem po 4 h) docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio ...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Recepcjonista

Gdańsk

Nowe, największe w Trójmieście studio pilatesu, barre i jogi, mieszczące się w centrum Gdyni (Plac Unii), wyposażone w dwie duże sale, reformery topowej marki, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:- recepcjonista/tkawww.mojestudio.co(pół etatu lub cały etat - praca zmianowa w zależności od...

27.03.202427.03.2024