Filtruj

Praca Fizjoterapeuta Domowy - Baranów

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta domowy Gmina Baranów

CENTRUM MEDYCZNE HABILITASCENTRUM MEDYCZNE HABILITAS
Baranów

Centrum Medyczne Habilitas rozpoczyna rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego na terenie Gminy Baranów (woj. lubelskie)Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty.Wymagania:-wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie, jednolite magisterskie)-p...

06.05.202406.05.2024

Fizjoterapeuta w warunkach domowych

nowa oferta
EURO-MED SP. Z O.O.EURO-MED SP. Z O.O.
Syców

Fizjoterapeuta w warunkach domowych Miejsce pracy: Syców Twój zakres obowiązków realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów; Nasze wymagania wy...

10.05.202410.05.2024

FIZJOTERAPEUTA

nowa oferta
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RZETNIDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RZETNI
Rzetnia

Zakres obowiązków: Świadczenie usług zdrowotnych (zabiegi, ćwiczenia, masaże) dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzetni Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Dyplom w zawodzie. Dyspozycyjność, sumienność, praca w zespole. Aktualne prawo do wykonywania zawodu....

09.05.202409.05.2024