Filtruj

Praca Fizjoterapeuta Domowy - Baranów

1-2 z 2 ofert pracy

Fizjoterapeuta domowy Gmina Baranów

HABILITAS SP. Z O.O.HABILITAS SP. Z O.O.
Baranów

Centrum Medyczne Habilitas rozpoczyna rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego na terenie Gminy Baranów (woj. lubelskie) Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty. Wymagania: wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie, jednolite magistersk...

28.03.202428.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

FIZJOTERAPEUTA

nowa oferta
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RZETNIDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RZETNI
Rzetnia

Zakres obowiązków: Świadczenie usług zdrowotnych (zabiegi, ćwiczenia, masaże) dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzetni Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Dyplom w zawodzie. Dyspozycyjność, sumienność, praca w zespole. Aktualne prawo do wykonywania zawodu....

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0293 s