Filtruj

Praca Fizjoterapeuta Masazysta - Jordanów

1-2 z 2 ofert pracy

Fizjoterapeuta – masażysta

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JÓZEF LIPA : GALERIA JORDANOWSKAUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JÓZEF LIPA : GALERIA JORDANOWSKA
Jordanów

- wykonywanie lub nadzorowanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masażu, - prowadzenie fizjoterapii przywracającej sprawność w chorobach zaburzających czynności układu ruchu...

17.04.202417.04.2024

FIZJOTERAPEUTA - MASAŻYSTA

Jordanów

Zakres obowiązków: - wykonywanie lub nadzorowanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masażu, - prowadzenie fizjoterapii przywracającej sprawność w chorobach zaburzających czynności układu ruchu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Fizjoterapeuta uprawnien...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0187 s