Filtruj

Praca Fizjoterapeuta Masazysta - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

FIZJOTERAPEUTA

Szczecin

Zakres obowiązków: - badanie, leczenie oraz analizowanie pacjenta w leczeniu fizjoterapetycznym Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Fizjoterapeuta umiejętność - OBSŁUGA KOMPUTERA Wymagane jest doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy w zawodzie fizjoterapeuty lub masażysty....

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konserwator w Holandii

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Szczecin

Pracując u nas zajmiesz się: Obsługą drobnych napraw technicznych (np. naprawy rowerów, usuwanie drobnych usterek powstających przy codziennej eksploatacji obiektów) Pomocą wpracach związanych zprzeprowadzkami (np. skręceniem iwniesieniem mebli) Pomocą wustalaniu przyczyn awarii wobiektach Dołąc...

24.06.202424.06.2024

Masażystka Szczecin

AGATA MYŚLISZAGATA MYŚLISZ
Szczecin

W związku z rozwojem gabinetu poszukuję pracownika na stanowisku Masażystka w Body Studio - masaż & dietetyka w Szczecinie. Zakres Obowiązków: Profesjonalna i kompleksowa opieka nad pacjentem; Wykonywanie procedur zabiegu masaży według najwyższych standardów; Prowadzenie dokumentacji; Wymagania...

02.01.202402.01.2024