Filtruj

Praca Fizjoterapeuta - Borne Sulinowo

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta

“ADECCO POLAND” SP. Z O.O.“ADECCO POLAND” SP. Z O.O.
Borne Sulinowo

Ćwiczenia indywidualne i grupowe, fizykoterapia i hyrdoterapia (basen+ masaże wirowe), krioterapia ogólnoustrojowa, prowadzenie dokumentacji medycznej....

15.04.202415.04.2024

FIZJOTERAPEUTA

Zakres obowiązków: Ćwiczenia indywidualne i grupowe, fizykoterapia i hyrdoterapia (basen+ masaże wirowe), krioterapia ogólnoustrojowa, prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe Akrualne prawo do wykonywania zaw...

Umowa o pracęumowa o pracę

Fizjoterapeuta/Masażysta

WPPWPP
Szczecinek

Reha Medica Centrum Rehabilitacyjno Medyczne w Szczecinku podejmie współpracę z osobą na stanowisko FIZJOTERAPEUTA / MASAŻYSTA Zakres Obowiązków: · realizacja cyklu fizjoterapeutycznego · udzielanie porad z zakresu fizjoterapii · prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisó...

02.04.202402.04.2024
od 7000 zł