Filtruj

Praca Fizjoterapeuta - Siedliska

1-3 z 3 ofert pracy

FIZJOTERAPEUTA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Siedliska Pierwsze

Numer oferty: StPr/24/0522Obowiązki:Wykonywanie zleconych przez lekarza zabiegów rehabilitacyjnych w zakresie: elektroterapii, światłolecznictwa, magnetoterapii, laseroterapii, hydroterapii, ultradżwięków, masaży ręcznych i mechanicznych, kinezyterapii, balneoterapii.Wymagania:Wymagania konieczne:Wy...

02.07.202402.07.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. SP. Z O.O.OŚRODEK MEDYCZNY D.M.P. SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Wykonywanie zleconych przez lekarza zabiegów rehabilitacyjnych w zakresie: elektroterapii, światłolecznictwa, magnetoterapii, laseroterapii, hydroterapii, ultradżwięków, masaży ręcznych i mechanicznych, kinezyterapii, balneoterapii. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licenc...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pielęgniarka środowiskowa | szczepienna | położna POZ

MARTA PIETRASZKIEWICZMARTA PIETRASZKIEWICZ
Węgorzewo

Jesteśmy siecią placówek medycznych o zasięgu ogólnopolskim, która stawia na rozwój i zarządzanie oparte na jakości. Firma skupia w swoich szeregach profesjonalistów z różnych dziedzin sztuki medycznej – lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, rejestratorów medycznych, którzy dbają o zdrowie rodzin...

02.04.202402.04.2024