Filtruj

Praca Fizjoterapia - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta do rehabilitacji domowej - m. Płock

EPIONE SP. Z O.O.EPIONE SP. Z O.O.
Płock

Firma EPIONE Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych Miejsce pracy: m. Płock Pracownik będzie odpowiedzialny za: realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty; zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej po...

01.07.202401.07.2024
od 7500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

FIZJOTERAPEUTA

NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W PŁOCKU ZWIĄZKU PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCENIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W PŁOCKU ZWIĄZKU PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCE
Płock

Zakres obowiązków: Opieka fizjoterapeutyczna nad uczniami szkoły sportowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu umiejętność - bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole umiejętność - fizjoterap...

27.06.202427.06.2024

Fizjoterapeuta/ Fizjoterapeutka / Rehabilitacja

IRENEUSZIRENEUSZ
Płock

Praca w przychodni rehabilitacyjnej ALFA MEDYCZNA w Płocku. Wymiar czasu pracy: 1 etat. Praca w godzinach: 8:00-18:00 (zmianowo). Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało: – wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii lub masażu lecznicze...

27.07.202327.07.2023
od 6475 zł