Filtruj

Praca Fizyczna Na Produkcji - Włoszczowa

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Remontowo-Budowlany

ZPUE SA.ZPUE SA.
Włoszczowa

ZPUE S.A. od ponad 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość n...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik(ca) - konfekcjonowanie produkcji

EFFECT GLASS S. A.EFFECT GLASS S. A.
Włoszczowa

Co będzie należało do Twoich zadań? · praca przy konfekcjonowaniu listew wykończeniowych, · realizowanie planów produkcyjnych, · utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, · zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze wymagania: · praca zarówno dla kobiet jak i mężc...

04.04.202404.04.2024

Automatyk/Elektryk Utrzymania Ruchu

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PIAST SP. Z O.O.ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PIAST SP. Z O.O.
Małogoszcz

Zakres obowiązków:* nadzór nad stanem technicznym automatycznych systemów sterowania produkcją, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych* usuwanie bieżących awarii w zakresie elektryki i automatyki* realizacja planowych przeglądów maszyn i urządzeń* obsługa i programowanie elementów układów autom...

21.04.202421.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0412 s