Filtruj

Praca Fizyczna Pomocnik - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER - POMOCNIK MONTAŻYSTY MEBLI

IM MEBLE SALON MEBLOWY IWONA SZYNAKAIM MEBLE SALON MEBLOWY IWONA SZYNAKA
Iława

Zakres obowiązków: Prace magazynowe, odbieranie dostaw, pomoc przy montażu mebli Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagania: znajomość techniczna przy montażu mebli, zdolności do prac manualnych oraz prac fizycznych, zaangażowania w wykonywane obowiązki, sumienności i odpowiedzialności, dobr...

24.04.202424.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomocnik w sklepie meblowym

Iława

Miejsce pracy: Iława Zadania: ​​​​​Wykładanie towaru, aktualizacja cen Przenoszenie wyposażenia sklepowego Odbiór towaru, pakowanie towaru do wysyłki Wymagania: Dyspozycyjność do pracy od zaraz na okres około miesiąca Gotowość do pracy fizycznej Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w go...

19.04.202419.04.2024

Pomocnik brukarza

JACKOWSKI BARTOSZ FIRMA TECH-DRÓGJACKOWSKI BARTOSZ FIRMA TECH-DRÓG
Iława

Układanie kostki brukowej, układanie krawężników, inne prace fizyczne...

02.04.202402.04.2024