Filtruj

Praca Fizyczna Pomocnik - Zielona Góra

Operator Maszyn Budowlanych (palownice, wiertnice, koparki, pompy)

STUMP FRANKI SP. Z O.O.STUMP FRANKI SP. Z O.O.
Zielona Góra

W całej Polsce zatrudniamy osoby na stanowisko: Operator Maszyn Budowlanych (palownice, wiertnice, koparki, pompy) Poszukujemy Operatorów Palowic Operatorów Wiertnic Operator Koparki Operatorów pomp do mieszanki betonowej Pomocników Operatora Wymagania Gotowości do pracy w delegacji Umiejętność prac...

28.04.202428.04.2024

Monter konstrukcji stalowych

HR LEGAL SP. Z O.O.HR LEGAL SP. Z O.O.

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557. W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Mont...

22.04.202422.04.2024

FURNICO - pomocnik stolarza

FURNICO SP. Z O.O.FURNICO SP. Z O.O.
Sulechów

Opis Zadania pracownika: -praca przy produkcji elementów meblowych, -przestrzeganie przepisów BHP i utrzymanie czystości -system dwuzmianowy (5 dni w tygodniu) Oczekujemy: -umiejętności pracy zespołowej i sumienności w jej wykonywaniu  Oferujemy: - umowa :1=ZLECENIE, 2=UMOWA O PRACĘ - ...

06.04.202406.04.2024
od 5900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0656 s