Filtruj

Praca Fizyczna - Solec Kujawski

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik fizyczny - pracownik dostaw w drogerii

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Solec Kujawski

Pracownik dostaw w drogerii Miejsce pracy: Solec Kujawski Pracownik dostaw - oferta pracy tymczasowej. OBOWIĄZKI: - przyjęcie towaru, - rozładunek towaru z samochodów dostawczych i palet, - wyłożenie towaru na półki sklepowe zgodnie z obowiązującymi standardamiWYMAGANIA: - pełnoletniość - chęci do p...

10.06.202410.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZĄTACZKA(NR 1577)

LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU MYŚLĘCINEK SP. Z O.O.LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU MYŚLĘCINEK SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: praca fizyczna, sprzątanie terenu akwarium terrarium i pomieszczeń na terenie ogrodu zoologicznego (pomieszczenia socjalne) Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe dyspozycyjność, sumienność...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy Pakowacz ( pakowanie kosmetyków )

RANDSTADRANDSTAD
Bydgoszcz

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie u rekomendowanego pracodawcy? Cechuje Cię siła fizyczna? Mamy dla Ciebie ofertę idealną!Zacznij pracę jako młodszy pakowacz i dołącz do zespołu Unilever w Bydgoszczy. Czeka na Ciebie praca w najnowocześniejszej fabryce kosmetyków na świecie, atrakcyjne premie i wiele...