Filtruj

Praca Florysta - Dobrzyniewo Duże

1-3 z 3 ofert pracy

FLORYSTA

TULIPAN PAWEŁ IWANOWTULIPAN PAWEŁ IWANOW
Dobrzyniewo Duże

Zakres obowiązków: Praca w kwiaciarni Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane doświadczenie...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FLORYSTA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/2238Obowiązki:Praca w kwiaciarniWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:wymagane doświadczenieMiejsce pracy: Lipowa 129, 16-002 Dobrzyniewo Duże, powiat: białostocki, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWy...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Nauczycieli do współpracy

FUNDACJA INICJATYWA NA RZECZ EDUKACJIFUNDACJA INICJATYWA NA RZECZ EDUKACJI
Białystok

Policealna Szkoła dla Dorosłych w Białymstoku w związku z otwarciem nowych semestrów zatrudni nauczycieli na poniższe kierunki:- opiekun medyczny,- florysta,- terapeuta zajęciowy,- technik usług kosmetycznych,- technik masażysta,- technik usług pocztowych i finansowych,- opiekunka dziecięca,Wymagani...

10.08.202410.08.2024