Filtruj

Praca Fotograficzny - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. webinarów i e-marketingu

AGNIESZKAAGNIESZKA
Łódź

Nasza firma rozszerza zespół projektowy i w ślad za tym poszukujemy osób, które będą nas wpierały w aspekcie związanym z promocją organizowanych wydarzeń (misji zagranicznych konferencji, szkoleń) w internecie , jak i przeprowadzaniem wydarzeń w formule hybrydowej i on-line. Jeśli posiadasz doświadc...

11.04.202411.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP

Łódź

Zakres obowiązków: reklama, projektowanie grafiki, fotografia produktowa,wizuolizacyjna 2D i 3D, montaż filmów reklamoawych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Obsługa programu Corel obsługa aparatu fotograficznego...

10.04.202410.04.2024

Fotograf produktowy / Fotografka produktowa

FAINA LIFESTYLE SP. Z O.O.FAINA LIFESTYLE SP. Z O.O.
Łódź, Polesie, Złotno 226

Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o jest młoda kreatywna firmą. Naszą misją jest dostarczanie markom z segmentu odzieżowego, skórzanego, kosmetycznego i akcesoryjnego innowacyjnych rozwiązań E Commers umożliwiających sprzedaż na najbardziej znanych Marketplace Europy np: Zalando, About You, Douglas i wi...

29.04.202429.04.2024