Filtruj

Praca Frezarka - Legnica

Podnajmę stanowisko do stylizacji paznokci lub zatrudnię stylistkę

nowa oferta
OLAOLA
Legnica

Podnajmę stanowisko do stylizacji paznokci lub zatrudnię stylistkę paznokci! W Studio kosmetologii i modelowania sylwetki, z dużą potencjalną bazą klientek ! W centrum miasta. Szukam osoby kreatywnej i z pasją do pracy ze stylizacją paznokci! Proszę o przesłanie zdjęć swoich prac na adres email. e...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator maszyn cnc frezarka, tokark, szprodukcja precyzyjna

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Chojnów

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

11.05.202411.05.2024

OPERATOR URZĄDZEŃ SKRAWAJĄCYCH

ZUW URBEX SP. Z O.O.ZUW URBEX SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: prace na tokarce, frezarce lub wytaczarce, prace na terenie Szybu SW1 Kaźmierzów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 wykształcenie zawodowe, 1 rok doświadczenia w zawodzie, umiejętność użytkowania obrabiarek skrawających, obsługa tokarki, f...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0205 s