Filtruj

Praca Frezer Manualny - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

FREZER

NARZĘDZIOWNIA WSK KRAKÓW SP. Z O.O.NARZĘDZIOWNIA WSK KRAKÓW SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Czytanie rysunków technicznych, samodzielna obróbka, pomiar wykonanych części. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe zawód - Frezer obsługa maszyny manualnej kier. mechaniczny...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Oferta na stanowisko : Frezer

TECHGRUP SP. Z O.O.TECHGRUP SP. Z O.O.
Kraków

Podstawowe zadania pracownika na stanowisku : frezer-obsługa frezarki i obrabiarki wraz z oprzyrządowaniem,- wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją i technologią,- przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów,- przestrzeganie zasad i norm BHP,-zaangażowanie i dyspozycyjność, Nasze wyma...

16.04.202416.04.2024

FREZER

USŁUGI TOKARSKO FREZARSKIE WIESŁAW KĘSEKUSŁUGI TOKARSKO FREZARSKIE WIESŁAW KĘSEK
Krzyszkowice

Zakres obowiązków: Obróbka tokarska/frezarska elementów na podstawie dokumentacji, Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń oraz narzędzi Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 [Umiejętność 2] : Umiejętność obsługi konwencjonalnej/manualnej frezarki [Umiejętność 1] ...

03.04.202403.04.2024