Filtruj

Praca Frezer - Domatków

1-2 z 2 ofert pracy

Frezer/Tokarz CNC, obsługa lub programowanie, obsługa lub programowanie, Niemcy, do wyboru.

nowa oferta
IMS GMBHIMS GMBH
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsluga lub ustawianie lub programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn, Uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain) Umiejętność doboru narzędzi i parametrów skr...

19.05.202419.05.2024

Frezer - Tokarz CNC

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA TOMCZYK ANDRZEJFIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA TOMCZYK ANDRZEJ
Mielec

Frezer - Tokarz CNC Miejsce pracy: Mielec Twój zakres obowiązków Poszukujemy samodzielnych operatorów CNC chcących pracować na tokarkach CNC na systemie FANUC oraz frezarka CNC na systemie Heidenhain. Do zadań należy wykonywanie detali oraz ich pomiar. Nasze wymagania Doświadczenie minimum 2 lata Wy...

14.05.202414.05.2024