Filtruj

Praca Frezer - Lubawa

1-3 z 3 ofert pracy

operator cnc - tokarz / frezer

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Lubawa

Szukasz stałej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Szukaj pracy w której docenią twoje doświadczenie i zaangażowanie Nie czekaj - aplikuj już dzisiaj! Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do zakładu produkcyjnego w Lubawie, na stanowisko: operator cnc - frezer/tokarz Wykorzystaj tą szansę – ap...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

TOKARZ- FREZER

IDSOL SP. Z O.O.IDSOL SP. Z O.O.
Lubawa

Zakres obowiązków: Obróbka elementów metalowych (prace przy produkcji maszyn przemysłowych i linii technologicznych), obsługa maszyn konwencjonalnych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: Wykształcenie: mechaniczne, techniczne. Doświadczenie na stanowisku tokarz/frezer - konie...

26.04.202426.04.2024

Pracownik pionu technicznego w Morlinach

ANIMEX FOODS SP. Z O.O.ANIMEX FOODS SP. Z O.O.
Morliny

Animex to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To My jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Morliny, Berlinki, Krakus, Yano, Mazury. Obecnie Animex Foods Oddział w ...

04.06.202404.06.2024