Filtruj

Praca Fryzjer Damsko Meski - Tykocin

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

ZAKŁAD FRYZJERSKI BACZEWSKA GRAŻYNAZAKŁAD FRYZJERSKI BACZEWSKA GRAŻYNA
Tykocin

Zakres obowiązków: Samodzielne stanowisko Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe doświadczenie wymagane...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tykocin

Numer oferty: StPr/24/2462Obowiązki:Samodzielne stanowiskoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:doświadczenie wymaganeMiejsce pracy: Stary Rynek 79, 16-080 Tykocin, powiat: białostocki, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokume...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnimy fryzjera damsko-męskiego

ANDRZEJANDRZEJ
Białystok

Salon Fryzjerski w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej szuka osób do pracy na stanowisko fryzjer Oferujemy: elastyczne godziny pracy, niezbędne narzędzia do pracy, przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu Jeśli jesteś osobą która : jest pełna pasji, profesjonalnie podchodzi do każdego klienta,...

03.09.202403.09.2024