Filtruj

Praca Fryzjer Damsko Meski - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

odstąpię stanowisko pracy dla fryzjera

nowa oferta
JERZYJERZY
Wrocław

Odstąpię na dogodnych warunkach samodzielne stanowisko pracy w Salonie fryzjerskim damsko- męskim i dziecięcym. Nowoczesny design, przyjemna atmosfera. Salon usytuowany jest na terenie dużego osiedla mieszkaniowego w dzielnicy Wrocław - Fabryczna....

26.04.202426.04.2024

FRYZJER

FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE MAŁGORZATA JARZEMBSKAFRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE MAŁGORZATA JARZEMBSKA
Wrocław

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo damsko-męskie. Salon czynny w godz.: 9:00-19:00 (praca na dwie zmiany - godziny do ustalenia). Umowa o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali H. Kontakt z pracodawcą - tel.: 504 589 649. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze z...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fryzjer praca

STUDIO URODY JOANNASTUDIO URODY JOANNA
Wrocław

Zatrudnię samodzielną fryzjerkę damsko- męską w salonie fryzjerskim na Muchoborze,ul.Trawowa lub Pułaskiego Dobre zarobki , miła atmosfera i dużo pracy.Tel.660 955 040 Joanna...

19.02.202419.02.2024