Filtruj

Praca Fryzjer Meski - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

Elbląg

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja włosów, mycie, modelowanie, doczepianie włosów, pielęgnacja włosów. Dwie zmiany, 08:00- 16:00, 14:00- 20:00. Oferta doposażenia stanowiska z podanym kandydatem. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wy...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla fryzjera

KATARZYNA DOŁĘGOWSKAKATARZYNA DOŁĘGOWSKA
Elbląg

Salon fryzjerski Kornelion poszukuje fryzjera damsko-męskiego do pracy . Warunki ustalimy na mniejscu . Zapraszam do rozmowy kwalifikacyjnej....

20.03.202420.03.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Fryzjer Meski Malbork Pompadour

MACIEJMACIEJ
Malbork

Zatrudnimy fryzjera męskiego z doświadczeniem, a jeśli go niemasz to i tak wyślij swoje CV , napewno je rozpatrzymy ,jeśli będzie potencjał i chęci z twojej strony, to Cie doszkolimy :D Praca w systemie zmianowym, 7 godzinnym , jeśli masz pytania ,to napisz do nas ,lub zadzwoń ;)...

15.04.202415.04.2024
od 3300 zł