Filtruj

Praca Fryzjer Meski - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER/KA (MĘSKI)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iława

Numer oferty: StPr/24/2125Obowiązki:Strzyżenie męskieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, kierunek: FryzjerPozostałe wymagania:Wykształcenie zawodowe - kierunkowe, doświadczenie mile widziane. Praca w systemie zmianowym między godzinmi 9.00-19.00Miejsce pracy: Jarosława D...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

EWELINA NOWAKOWSKA BARBERSHOPEWELINA NOWAKOWSKA BARBERSHOP
Iława

Zakres obowiązków: Strzyżenie męskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe - kierunkowe, doświadczenie mile widziane. Praca w systemie zmianowym między godzinmi 9.00-19.00...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI/BARBER

ZAKŁAD USŁUGOWY JUSTYNA KOŹMIŃSKA JUSTYNAZAKŁAD USŁUGOWY JUSTYNA KOŹMIŃSKA JUSTYNA
Iława

Zakres obowiązków: Strzyżenie damsko-męskie, golenie brody. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie - mile widziane. Kontakt tel: 604 637 954 - Koźmińska Justyna. Praca na 1/2 etatu, istnieje możliwośc pracy na cały etat...

22.07.202422.07.2024