Filtruj

Praca Fryzjer - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

Brodnica

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie, męskie; modelowanie; koloryzacja; upięcia; mycie i pielegnacja włosów; organizowanie czasu pracy; dezynfekcja; sterylizacja; prowadzenie grafiku; obsługa kasy fiskalnej; dbanie o czystość i porządek. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Minimalny po...

15.04.202415.04.2024

Zatrudnię Asystenta Fryzjera

KAMILAKAMILA
Nowe Miasto Lubawskie

Dołącz do naszego zespołu w Pracownia Fryzjerska Kamila Ćwiklińska! Jeśli skończyłeś/aś szkołę w zawodzie masz niewielkie doświadczenie i czujesz, że potrzebujesz wsparcia by stanąć przy fotelu jako samodzielny fryzjer, ta praca jest dla Ciebie! Co oferujemy? Rozwój prowadzony pod okiem Kamili Ćw...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię fryzjera/fryzjerkę

Cenisz sobie rozwój, spokój, stabilizację, doskonałą atmosferę pracy? Chciałbyś/ Chciałabyś realizować swoje marzenia, pasje i własne pomysły a prywatnie uczyć się od najlepszych- dołącz do nas! Szukamy fajnych, kreatywnych, ceniących stabilizację i pracę w solidnej firmie osobowości. Pomóż nam wsp...

03.01.202403.01.2024