Filtruj

Praca Fryzjer - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Fryzjer meski , damski , kolorysta

nowa oferta
MARLENAMARLENA
Kraśnik

Poszukujemy doświadczonych fryzjerów do nowo otwieranego salonu w Krasniku!** Jesteśmy dynamicznym i nowoczesnym salonem fryzjerskim, który otwiera swoje drzwi w sercu Kraśnika!. Szukamy pasjonatów fryzjerstwa, którzy chcą być częścią naszego zespołu i wspólnie tworzyć niepowtarzalne doświadczenie ...

05.05.202405.05.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Fryzjer Damski Kraśnik

nowa oferta
AGATAAGATA
Kraśnik

Poszukujemy Fryzjera Damskiego do nowo otwartego salonu w Kraśniku ! Co oferujemy ? / Wysoki % od usług / Dobrą atmosferę / Elastyczny grafik Czego oczekujemy ? / Doświadczenia podstawowego z koloryzacji / Umiejętności w strzyżeniu krótkich jak i długich włosów /pasji do swojej pracy ! Pro...

od 200 zł

FRYZJER DAMSKI/ FRYZJER MĘSKI

ZAKŁAD FRYZJERSKI MILENA SKRABUCHAZAKŁAD FRYZJERSKI MILENA SKRABUCHA
Niedrzwica Duża

Zakres obowiązków: stżyżenie damskie i męskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

02.05.202402.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0163 s