Filtruj

Praca Fryzjer - Powidz

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER/BARBER

B3GLOBALCONB3GLOBALCON
Powidz

Zakres obowiązków: B3Globalcon poszukuje chętnej osoby, która podejmie się pracy jako fryzjer/barber w bazie żołnierzy amerykańskich zlokalizowanej w miejscowości Powidz przy ul. Witkowskiej na terenie jednostki wojskowej. Praca w dniach Pon-Pt w godzinach 08:00-16:00 oraz raz w miesiącu Sobota w g...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER

nowa oferta
Gniezno

Zakres obowiązków: strzyżenie damskie, męske, koloryzacja podstawowa, dekoloryzacja, fryzury okolicznościowe Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

14.05.202414.05.2024

Fryzjer poszukiwany

KAROLINAKAROLINA
Gniezno

Salon Beauty Karolina Ratajczak poszukuje doświadczonych fryzjerów! Jeżeli zawód fryzjer – to Twoja pasja umiesz strzyc, farbować, modelować, czesać umiesz doradzać i rozmawiać z klientami jesteś otwarta/y i uśmiechnięta/y jesteś kreatywna/y i lubisz się rozwijać TO ZNACZY, ŻE CZEKAMY WŁAŚNIE...

18.04.202418.04.2024
od 3000 zł