Filtruj

Praca Fryzjer - Rogoźno

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnie Fryzjera lub styliste paznokci

DARIADARIA
Rogoźno

zatrudnie fryzjera lub barbera , lub maniciurzystke do pracy w salonie fryzjerskim w Rogoźnie ! :) proste zrozumiale warunki pracy osoby zainteresowane praca prosze o kontakt ! 7x8x2x1x9x5x0x2x1x...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER

MYBEST SP. Z O.O.MYBEST SP. Z O.O.
Rogoźno

Zakres obowiązków: - wykonywanie prac fryzjerskich oraz dbanie o stanowisko pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe - wymaganie doświadczenie zawodowe - umiejętność strzyżenia, koloryzacji - godziny pracy: 9-17, pon. - piątek, soboty do uzgodnienia według grafiku...

13.08.202413.08.2024

Praca fryzjer fryzjerka Opatów

FRYZJERKAFRYZJERKA
Opatów

Poszukuję fryzjera lub fryzjerki do pracy. * Mile widziane doświadczenie w zawodzie fryzjera( wykonywanie koloryzacji, strzyżenia męskiego , damskiego ) Oferuję : bazę klientów, atrakcyjne wynagrodzenie , umowę o pracę ,elastyczny grafik, możliwość rozwoju i szkoleń, przyjazną atmosferę Więcej infor...

22.08.202422.08.2024
od 3000 zł