Filtruj

Praca Fryzjerka - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJERKA/BARBER

ŁUKASZ BOŃCZAK ONEŁUKASZ BOŃCZAK ONE
Płock

Zakres obowiązków: Strzyżenie meskie i damskie. Stylizacja i koloryzacja włosów. Doradztwo w zakresie pielegnacji. Utrzymanie czystości i porzadku na stanowisku pracy. Realizacja strategii firmy. Praca w Płocku w godz. 8-20. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - angielski (mow...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fryzjerka / Fryzjer praca Płock

ŁUKASZŁUKASZ
Płock

Salon Fryzjerski w Płocku poszukuje osób na stanowisko: Fryzjer / Fryzjerka Oferujemy: Umowę o pracę Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole Wymagania: Doświadczenie w zawodzie fryzjera / fryzjerki Znajomość aktu...

14.06.202414.06.2024

Zatrudnię fryzjerkę/fryzjera

KATARZYNAKATARZYNA
Płock

Zatrudnię fryzjerkę/fryzjera z doświadczeniem do usług damsko-męskich na pełen etat. Praca od zaraz. Praca na 2 zmiany : Poniedziałek-piątek 8-15/13-20. Sobota 8-14. Zapewniamy umowę o pracę w dobrze prosperującym salonie fryzjerskim w centrum miasta Płock. Po więcej szczegółów, zapraszam pod nume...

18.05.202418.05.2024
od 4200 zł