Filtruj

Praca Fryzjerstwo - Jędrzejów

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukiwany Fryzjer Barber Damsko Męski

KWIATKOWSKI INVESTMENTKWIATKOWSKI INVESTMENT
Jędrzejów

Salon fryzjerski mieszczący się w centrum Jędrzejowa poszukuje utalentowanego i pełnego pasji fryzjera/fryzjerki, który/a chciałby/a dołączyć do naszego zespołu. Jeśli jesteś kreatywną osobą, posiadającą umiejętności w dziedzinie fryzjerstwa i kochasz pracę z klientami, to czekamy na Ciebie! Obowi...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jędrzejów

Numer oferty: StPr/24/0462Obowiązki:koloryzacja, strzyżenie damskie i męskie, upięcia włosówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: upięcia włosów Fryzjerstwo damskie Fryzjer męski Wykształcenie:średnie zawodoweZawód:Fryzjer*Miejsce pracy: 11 Listopada 58, 28-300 Jędrzejów, powiat:...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

FRYZJER

KWIATKOWSKI INVESTMENT MATEUSZ KWIATKOWSKIKWIATKOWSKI INVESTMENT MATEUSZ KWIATKOWSKI
Jędrzejów

Zakres obowiązków: koloryzacja, strzyżenie damskie i męskie, upięcia włosów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Fryzjer* umiejętność - upięcia włosów umiejętność - Fryzjerstwo damskie umiejętność - Fryzjer męski...