Filtruj

Praca Fundacja - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta

ADREAMSADREAMS
Sandomierz

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy KlientaDla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:DORADCA KLIENTAUmiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod sł...

21.02.202421.02.2024

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD

FUNDACJA QFUNDACJA Q
Nowa Dęba

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków typu fast food, przyjmowanie i realizacja zamówień Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - obsługa kas fiskalnych umiejętność - prawo jazdy kat B mile widziane doświadczenie, komunikatywność...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Nowa Dęba

przygotowywanie posiłków typu fast food, przyjmowanie i realizacja zamówień...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0192 s