Filtruj

Praca Gabinet Medyczny - Przemyśl

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta - Ośrodek opieki Średnioterminowej

IPF MEDICAL SP. Z O.O.IPF MEDICAL SP. Z O.O.
Przemyśl

Całkiem niedawno obroniłeś dyplom magistra fizjoterapii lub wkrótce będziesz go bronił i zastanawiasz się co dalej? A może pracujesz już w zawodzie i szukasz nowych możliwości rozwoju? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Francji! Nie znasz języka francuskiego? Żaden problem, przygotujemy Cię do wyjazdu!...

24.05.202424.05.2024

PIELĘGNIARKA

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LAUMED BERNADETA AMAROWICZ, ANNA BAK, ALINA CYGAN, LILIANNA KĘDZIERSKA SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZYNIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LAUMED BERNADETA AMAROWICZ, ANNA BAK, ALINA CYGAN, LILIANNA KĘDZIERSKA SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY
Przemyśl

Zakres obowiązków: Praca w gabinecie zabiegowym, rejestracja pacjentów, porady. Wymagania: wykształcenie - medyczne pomaturalne/policealne Mile widziany Kurs szczepień oraz kurs EKG. Obsługa komputera....

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jarosław

Zakres obowiązków: asystowanie lekarzowi dentyście, organizacja pracy gabinetu, sprzątanie gabinetu, skanowanie jamy ustnej przed zabiegiem Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - medyczne pomaturalne/policealne...

29.04.202429.04.2024