Filtruj

Praca Gabinet Stomatologiczny - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

GABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA SPIŻEWSKAGABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA SPIŻEWSKA
Iława

Zakres obowiązków: Asystowanie do podstawowych zabiegów ogólnostomatologicznych, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe. Praca w systemie zmianowym w godz. 8:00-16:00, 14:0...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Iława

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów ogólnostomatologicznych, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe. Praca w systemie zmianowym w godz. 8:00-16:00, 14:00-21:00, możliwo...

Lekarz dentysta/stomatolog

AGATA BEZAKAGATA BEZAK
Iława

OPIS Zatrudnimy lekarza dentystę do mobilnego gabinetu stomatologicznego (Dentobus)- 1 dni w tygodniu. Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV przez portal OLX....

06.06.202406.06.2024