Filtruj

Praca Gabinet Stomatologiczny - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Lekarz stomatolog dentysta zatrudnię

DANIELDANIEL
Opole

Podejmę współpracę z lekarzem stomatologiem. Nowoczesny gabinet stomatologiczny w pełni wyposażony - nowoczesne unity, rentgen panoramiczny, mikroskop i wiele innych. Gabinet znajduje się w Opolu. Posiadamy wykwalifikowany personel ( asystentki oraz higienistki). Zapraszam do współpracy. Proszę ...

28.05.202428.05.2024

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

GABINET STOMATOLOGICZNY ANETA MOSTOWYGABINET STOMATOLOGICZNY ANETA MOSTOWY
Opole

Zakres obowiązków: Przygotowanie miejsca pracy lekarza przed i po przyjęciu pacjenta, mycie, sterylizacja, umawianie pacjentów. Praca na dwie zmiany: 9:00-17:00, 12:00-20:00 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące chęci do pracy, komunikatywność, możliwość rozwoju zawodowego...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT/ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Krapkowice

Numer oferty: StPr/24/0352Obowiązki:-przygotowanie gabinetu do pracy stomatologa-pomoc przy zabiegu stomatologicznym-współpraca ze stomatologiem podczas zabiegu-dezynfekcja i sterylizacja narzędzi stomatologicznych-dbanie o stanowisko pracyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: wy...