Filtruj

Praca Gabinet - Kuryłówka

1-3 z 3 ofert pracy

GABINET PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kuryłówka

Numer oferty: StPr/24/0960Obowiązki:Adekwatny do posiadanego wykształcenia.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Miejsce pracy: 37-303 Kuryłówka 529, powiat: leżajski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CV + dokumenty aplik...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - CENTRUM MEDYCZNE W KURYŁÓWCENIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - CENTRUM MEDYCZNE W KURYŁÓWCE
Kuryłówka

Zakres obowiązków: Adekwatny do posiadanego wykształcenia. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

Umowa o pracęumowa o pracę

FIZJOTERAPEUTA

GABINET REHABILITACJI FIZJOMAS EDYTA ŚLIŻGABINET REHABILITACJI FIZJOMAS EDYTA ŚLIŻ
Gniewczyna Łańcucka

Zakres obowiązków: Prace zgodne ze stanowiskiem pracy Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna umiejętność - doswiadczenie na podobnym stanowisku...

12.09.202412.09.2024