Filtruj

Praca Galeria - Świebodzin

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca "BIG STAR" Świebodzin, Galeria HOSSO

BIG STAR LIMITEDBIG STAR LIMITED
Świebodzin

BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa. Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży. Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji. To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań. Zostań jednym z ...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zastępca Kierownika DIVERSE Galeria Hosso Świebodzin

KAMILAKAMILA
Świebodzin

Zakres obowiązków: Organizacja pracy w sklepie zgodnie ze standardami marki Diverse Nadzór nad pracą podległych pracowników Praca z towarem ( przyjmowanie oraz odsyłanie) Obsługa klientów sklepu Dbanie o porządek oraz ekspozycję w sklepie Rekrutacja i wdrożenie nowego personelu Nasze wymagani...

29.03.202429.03.2024

Praca dodatkowa| Sprzątanie Sklepu | Świebodzin

ANNAANNA
Świebodzin

Clean Partner Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym utrzymaniem czystości zatrudni osobę do sprzątania sklepu w Galeria Karuzela Świebodzin odkurzanie,zamiatanie, mycie podłogi praca : poniedziałek, środa, piątek dziennie po 2h 8:00 do 10:00 mile widziane doświadczenie w sprzątaniu Zapraszam...

26.03.202426.03.2024