Filtruj

Praca Gama - Dębica

1-2 z 2 ofert pracy

Konsultant / Konsultantka w Sklepie Firmowym T-Mobile

T-MOBILE POLSKA S. A.T-MOBILE POLSKA S. A.
Dębica

Zadania, które na Ciebie czekają: 70% bieżąca obsługa klienta i obowiązki salonowe, 30% kontakt telefoniczny z klientami Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży Realizacja indywidualnych...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/ TŁUMACZ (O)

nowa oferta
GAMA PLUS SP. Z O.O.GAMA PLUS SP. Z O.O.
Stare Żukowice

Zakres obowiązków: Przedstawiciel handlowy/ tłumacz Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagania: wykształcenie min. średnie, 2 lata doświadczenia na stanowisku, biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego, prawo jazdy kat. B. Praca w Starych Żukowicach oraz na terenie Pol...

03.07.202403.07.2024