Filtruj

Praca Garden - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista E-commerce

nowa oferta
GARDEN E-COMMERCEGARDEN E-COMMERCE
Szczecin

Jesteśmy Garden e-Commerce - Prowadzimy jedne z największych ogrodniczych sklepów internetowych w Polsce. Jesteśmy dystrybutorem produktów z branży dom i ogród. Współpracujemy z dużymi markami zarówno w zakresie dystrybucji produktów, sprzedaży jak i prowadzenia sklepów internetowych. Zakres obowiąz...

06.05.202406.05.2024

Operator / Operatorka systemów magazynowych

BARTOSZBARTOSZ
Szczecin

Jesteśmy sklepem internetowym skupiającym się na odzieży sportowej oraz akcesoriach home&garden. Co będziesz robić? Realizować zamówienia wewnątrzmagazynowe Weryfikować i analizować braki w zamówieniach Koordynacja pracy z liderami procesu kompletacji oraz pakowania Wspierać i obsługiwać operac...

18.04.202418.04.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/ka biura deweloperskiego Idea-Inwest Sp. z o.o.

ROMA WÓJCIKROMA WÓJCIK
Szczecin

Twój zakres obowiązków: · bieżące wsparcie działalności firmy, · kserowanie, skanowanie, wysyłanie dokumentów (obieg dokumentów) poszczególnych działów firmy, · wsparcie sekretariatu w zakresie korespondencji, organizacji pracy i biura, · obsługa osób odwiedzających biuro. Nasze wymagania: · d...

11.04.202411.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0390 s