Filtruj

Praca Gastronomia - Nowogard

1-3 z 3 ofert pracy

Zastępca Kierownika Sklepu | Nowogard

nowa oferta
BIEDRONKABIEDRONKA
Nowogard

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet ...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

McDonald's Goleniów Łozienica - Pracownik restauracji

nowa oferta
SDH SYLWIA DIAKÓW-HRYCYKSDH SYLWIA DIAKÓW-HRYCYK
Goleniów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co będziesz robić?przygotowywać burgery, desery i inne pysznościsprzedawać jekompletować i wydawać zamówieniadbać o porządek WYMAGANIA: Czego szukamy?chęci do pracyotwartości i komunikatywnościumiejętności pracy w zespolePssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii - wszystk...

29.05.202429.05.2024

nowa oferta
Łozienica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co będziesz robić? przygotowywać burgery, desery i inne pyszności sprzedawać je kompletować i wydawać zamówienia dbać o porządek WYMAGANIA: Czego szukamy? chęci do pracy otwartości i komunikatywności umiejętności pracy w zespole Pssst : Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii ...