Filtruj

Praca Gastronomiczny - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownika do sklepu internetowego.

nowa oferta
MIGMIG
Białystok

Firma MIG Import-Eksport zatrudni pracowników do Działu Wyposażenia Gastronomii w Centrali Białystok do sklepu internetowego gastronet24.pl z doświadczeniem w branży e-commerce Oczekujemy: ·zaangażowania ·dobrej organizacji pracy ·umiejętności pracy w grupie Oferujemy: ·stabilne zatrudnienie w...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik do działu serwisu urządzeń gastronomicznych.

MIGMIG
Białystok

Firma MIG Import-Eksport zatrudni do Centrali Białystok pracownika do działu serwisu i montażu urządzeń gastronomicznych. Opis stanowiska: ·naprawa urządzeń gastronomicznych elektrycznych i gazowych, ·montaż urządzeń gastronomicznych elektrycznych i gazowych, ·przeglądy serwisowe, ·diagnostyka ...

09.05.202409.05.2024

KUCHARZ

nowa oferta
SAMODZIELNY PUBLICZNY PSYCHIATRYCZNY ZAKLAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. DR STANISŁAWA DERESZA W CHOROSZCZYSAMODZIELNY PUBLICZNY PSYCHIATRYCZNY ZAKLAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. DR STANISŁAWA DERESZA W CHOROSZCZY
Choroszcz

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, Dbałość o zachowanie najwyższej jakości potraw, Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa, Przestrzeganie receptur oraz prawidłowe i efektywne wykorzystywanie produktów Utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni.. W...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0244 s