Filtruj

Praca Geodeta Pomiarowy - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Geodeta

nowa oferta
RYSZARD ZIEGERT ZIMARRYSZARD ZIEGERT ZIMAR
Słupsk

Geodeta Miejsce pracy: Słupsk Twój zakres obowiązków Wykonywanie pomiarów terenowych i inwentaryzacyjnych zgodnie z wymaganiami projektów drogowo-budowlanych, Przygotowywanie dokumentacji geodezyjnej oraz map do celów projektowych i powykonawczych, Koordynacja prac geodezyjnych na placu budowy i wsp...

09.06.202409.06.2024

GEODETA, ASYSTENT GEODETA

GEOSIT USŁUGI GEODEZYJNE KRZYSZTOF TREDERGEOSIT USŁUGI GEODEZYJNE KRZYSZTOF TREDER
Słupsk

Zakres obowiązków: geodeta - geodezyjne pomiary terenowe, geodeta - geodezyjne opracowania kameralne, praca biurowa. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) [Inne] : Poszukuję do pracy na dwa stanowiska: geodeta może być osoba w trakcie studiów geodezyjnych do prac terenowych oraz geod...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Geodeta

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Słupsk

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

21.04.202421.04.2024