Filtruj

Praca Geodeta - Lubelskie

1-2 z 2 ofert pracy

GEODETA

GEO-SID USŁUGI GEODEZYJNE ERYK SIDORGEO-SID USŁUGI GEODEZYJNE ERYK SIDOR
Lublin

Zakres obowiązków: Wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu umiejętność - obsługa programów geodezyjnych, sprzętu pomiarowego umiejętność - doświadczenie w zawodzie umiejętność - znaj...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GEODETA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lublin

Numer oferty: StPr/24/1204Obowiązki:Wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu obsługa programów geodezyjnych, sprzętu pomiarowego doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 2) znajo...