Filtruj

Praca Gif

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

główny specjalista

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Warszawa

Główny Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: główny specjalista w Wydziale Informatyki w Biurze Dyrektora Generalnego 00-082 Warszawa ul. Senatorska 12 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Administruje siecią komputerową w ...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magister farmacji

HSS WORKHSS WORK
Łódź

Magister farmacji Łódź Zwracam się w stronę Magistrów Farmacji z długoletnim doświadczeniem, jak i do tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w zawodzie.Stanowisko: Magister farmacjiLokalizacja: ŁódźJeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej,bą...

15.04.202415.04.2024

Kierownik hurtowni farmaceutycznej - Kielce

BONOPHARM SP Z.O.OBONOPHARM SP Z.O.O
Kielce

Twój zakres obowiązków: • tworzenie Systemu Jakości hurtowni w tym procedur, opartych o analizę ryzyka; • przygotowanie dokumentacji do złożenia wniosku o Zezwolenie na prowadzenie obrotu hurtowego produktami leczniczymi; • uczestnictwo i nadzór nad procesami walidacji i kwalifikacji, w tym m.in. kw...

20.03.202420.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0187 s