Filtruj

Praca Gipsowanie Malowanie - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracowników fizycznych do malowania elewacji, wnętrz

MATEUSZMATEUSZ
Katowice

Szukamy pracowników z doświadczeniem głównie w malowaniu elewacji i wnętrz. Mile widziane doświadczenie w wykończeniach: sufity podwieszane, gipsowanie, praca z agregatem, montaż gk. Zapraszamy tylko osoby, którym chce się pracować lub mają ochotę się czegoś nauczyć.Praca stała w obrębie Katowic i Ś...

13.05.202413.05.2024

ROBOTNIK BUDOWLANY

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ADMIST SOSNOWSKA STANISŁAWAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ADMIST SOSNOWSKA STANISŁAWA
Czeladź

Zakres obowiązków: Roboty malarskie: przygotowanie powierzchni, gruntowanie, gipsowanie ścian, malowanie ścian, sufitów, lamperii, stolarki drzwiowej, okiennej, balustrady, tynki żywiczne. Miejsce wykonywania pracy - Czeladź + teren województwa śląskiego. Godziny pracy: 07:00 - 15:00 Pierwsza umowa ...

15.05.202415.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

MABAPA-FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA PIOTR CHUDOBAMABAPA-FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA PIOTR CHUDOBA
Gliwice

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane (malowanie, gipsowanie, kafelkowanie) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - znajomość prac ogólnobudowlanych z wykształcenie min. zawodowe, znajomość prac ogólnobu...