Filtruj

Praca Gipsy Malowanie - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię pracownika budowlanego - remonty / wykończenia wnętrz

nowa oferta
WOJCIECHWOJCIECH
Bielsko-Biała

Zatrudnię pracowników do remontów mieszkań i domów. Wymagane Prawo Jazdy kat. B Godzinowe rozliczanie wynagrodzenia. Szukamy samodzielnych pracowników z doświadczeniem w pracach typu: • tynkowanie, gipsowanie, malowanie • zabudowy karton-gipsowe, sufity podwieszane • montaż paneli i listew po...

30.05.202430.05.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na budowie, wykańczanie wnętrz

ANNAANNA

Obowiązki: Wykonywanie prac instalacyjnych, malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, stawianie konstrukcji z płyt kartonowo - gipsowych, układanie glazury, układanie różnych rodzajów podłóg (wykładziny, panele), wykończenia wnętrz, wykonanie elewacji. Oferujemy stawkę 35 zł brutto/h +...

27.05.202427.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0317 s