Filtruj

Praca Gipsy Malowanie - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

CERBER DAWID REBANECERBER DAWID REBANE
Częstochowa

Zakres obowiązków: Malowanie; układanie paneli, płyt kartonowo - gipsowych; gipsowanie. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe znajomość branży wykończenia wnętrz w zakresie malowania, układania płyt kartonowo-gipsowych...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudowlany

SEBASTIANSEBASTIAN
Częstochowa

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (spec. sucha zabudowa gładzie szpachlowe i malowanie) Jeśli: - jesteś mistrzem precyzji a dokładna praca to dla ciebie podstawa - lubisz wykańczać wnętrza na wysokim poziomie - zamiast na „jakoś” stawiasz na jakość - a gładzie szpachlowe to Twój konik, to być może jesteś os...

22.04.202422.04.2024
od 30 zł

Praca przy wykończeniach

PATRYKPATRYK
Kłobuck

Praca szuka człowieka! Szukamy pracownika do wykończeń wnętrz. Częstochowa, Kłobuck i okolice. Wymagane umiejętności: zabudowy GK, zabudowy poddaszy, gładzie gipsowe,malowanie, ew.prace glazurnicze. Praca cały rok. Stawka do dogadania (zależna od umiejętności i chęci do pracy) Rodzaj zatrudnienia r...

17.05.202417.05.2024