Filtruj

Praca Glazura Terakota

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRAC WYKOŃCZENIOWO- REMONTOWYCH

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE KRYSTIAN ASIMOWICZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE KRYSTIAN ASIMOWICZ
Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Prace remontowe, wykończeniowe, gładzenie ścian, malowanie, układanie paneli podłogowych, glazury, terakoty. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność kładzenia glazury, terakoty...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy Pracowników ogólnobudowlanych

nowa oferta
EWP INTERNATIONAL S.P.Z.OOEWP INTERNATIONAL S.P.Z.OO
Ostrołęka

EWP International Sp.z o.o poszukuje Pracowników do wykonywania prac ogólnobudowlanych. Poszukujemy pracowników do prac ogólnobudowlanych na terenie województwa Mazowieckiego. Specjalizujemy się w realizacjach inwestycji takich jak:- Wznoszenie budynków rodzinnych i wielorodzinnych- Budowy sklepów- ...

13.05.202413.05.2024

poszukiwany pracownik do wykonczen wnętrz

KRISKRIS
Bydgoszcz

Zatrudnię osobę z doświadczeniem w wykończeniu wnetrz(kompleksowe remonty)Mile widziana znajomość układania glazury i terakoty ,szpachlowania,malowania,suchej zabudowy ,montazu drzwi .Możliwe cotygodniowe zaliczki.Mile widziane prawo jazdy kat B ,ale nie jest to warunek konieczny.Poszukuje osoby ucz...

12.05.202412.05.2024